Yhteystiedot


Tapiolan Honka ry
Urheilupuistontie 2 (Honkahalli)
02200 Espoo

Puh. 050 5241001
toimisto@tapiolanhonka.fi

Y-tunnus
9904822-2

Tilinumero Nordea
FI64 1112 3000 3222 78

Toimiston aukioloajat
päivittäin klo 9.00- 16:00.

Laskutustiedot


Laskutustiedot Tapiolan Honka ry
Vastaanotamme laskut mieluiten sähköisesti:

Operaattori

OVT-tunnus / Verkkolaskuosoite

OpusCapita
003710948874

003799048222

Nordea
NDEAFIHH

003799048222

Skannauksen sähköpostiosoite:
TapiolanHonkary.FI.P.108047-2@docinbound.com

Mikäli sähköinen lähettäminen ei ole mahdollista, laskut voi lähettää postitse osoitteeseen:
Tapiolan Honka ry, Urheilupuistontie 2, 02200 Espoo.



Laskutustiedot Honkahalli KOY
Vastaanotamme laskut mieluiten sähköisesti:

Operaattori

OVT-tunnus / Verkkolaskuosoite

OpusCapita
003710948874

003723040515

Nordea
NDEAFIHH

003723040515

Skannauksen sähköpostiosoite:
KiinteistoOyHonkahalli.FI.P.108070-4@docinbound.com

Mikäli sähköinen lähettäminen ei ole mahdollista, laskut voi lähettää postitse osoitteeseen:
KOY Honkahalli, Urheilupuistontie 2, 02200 Espoo


Henkilökunta


Image

Anne Eklund
Toiminnanjohtaja
+358 50 344 9608
anne.eklund@tapiolanhonka.fi


Image

Antti Viitanen
Urheilutoimenjohtaja
+358 50 583 9953
antti.viitanen@tapiolanhonka.fi


Image

Terhi Pilvi
Toimistopäällikkö
+358 50 540 8061
terhi.pilvi@tapiolanhonka.fi


Image

Villu Kask
Hallimestari
+358 40 139 6830
villu.kask@tapiolanhonka.fi


Image

Sonja Herrala
Yhteisömanageri / tapahtumatuottaja
+358 45 175 1475
sonja.herrala@tapiolanhonka.fi


Hallitus



Manne Airaksinen
Puheenjohtaja
+358 50 363 3942
manne.airaksinen@tapiolanhonka.fi



Camilla Eriksson
Jäsen
+358 40 823 2022
cxeriksson@gmail.com



Kari Järvinen
Jäsen
+358 50 487 2814
kari.os.jarvinen@gmail.com



Eero Katajavuori
Jäsen
+358 40 585 0003
eero@katajavuori.fi



Heta Korpivaara
Jäsen
+358 40 510 0343
heta.korpivaara@gmail.com



Mikko Laavainen
Jäsen
+358 40 576 8348
mikko.laavainen@gmail.com



Petri Peltoniemi
Jäsen
+358 50 084 0912
petripeltoniemi66@gmail.com