Juniorit

Tapiolan Honka 2016-2017
Harjoitusvuorot (edustusjoukkueet, juniorit ja Hongan aikuisjoukkueet)

Käyttöaika kouluilla 29.8.-9.12.2016 ja 9.1.-5.5.2017.
Vuoroja ei ole:
4.11.-5.11.2016 (Pyhäinpäivä)
5.-6.12.2016 (Itsenäisyyspäivä)
20.2.-24.2.2017 (talviloma)
13.4.-17.4.2017 (pääsiäinen)
30.4 klo 15.-1.5.17 (Vappu)

Opinmäen koulun vuorot ovat käytössä torstaihin 22.12.2016 saakka. Talvilomalla (20.2.-24.2.17) Opinmäen vuorot ovat normaalisti käytössä.

Olarin koulu on pois käytöstä YO-kirjoitusten takia:
to 15.9.16 - su 2.10.16
to 9.2.17 - ma 13.2.17

Pohjois-Tapiolan koulu on poissa käytöstä YO-kirjoitusten takia:
ti 20.9.16 - ke 21.9.16
to 24.11.16 - su 4.12.16 (sähköiset kokeet)
to 9.2.17 - ma 20.2.17
to 9.3.17 - to 6.4.17

Tapiolan koulu on poissa käytöstä YO-kirjoitusten takia:
pe 9.9.16 - ti 4.10.16
to 9.2.17 - su 19.2.17
to 9.3.17 - to 6.4.17

Naiset
Ma17:30-19:00Tapiolan urheiluhalli
Ti19:15-20:30Summahalli 1
Ke19:15-20:30Tapiolan urheiluhalli
To17:00-18:15Summahalli 1
Pe19:30-20:30Summahalli 1
Miehet
Ma19:15-20:30Summahalli 3
Ti15:45-17:30Summahalli 3
Ke18:15-19:15Tapiolan urheiluhalli
To18:15-19:30Summahalli 1
Pe18:15-19:30Summahalli 1
La12:00-13:00Tapiolan urheiluhalli
A-pojat
Ma18:30-20:30Summahalli 2
Ti15:45-18:15Summahalli 2
Ke15:45-17:00Summahalli 1
17:00-18:15Tapiolan urheiluhalli
To19:30-22:00Summahalli 1
Pe15:45-18:15Summahalli 1
AP Green
Ti18:30-19:45Summahalli 1
To20:45-22:00Summahalli 2
A-tytöt
Ma16:00-17:30Tapiolan urheiluhalli
Ti18:00-19:30Tapiolan urheiluhalli
Ke20:30-22:00Summahalli 2
Pe15:45-17:15Summahalli 2
AT Green
Ma18:30-20:00Kuitinmäen koulu
Ke19:15-20:30Summahalli 2
B-pojat 
Ma17:00-20:00Tiistilän koulu
Ti19:00-22:00Summahalli 3
Ke15:45-18:15Summahalli 3
To15:45-18:15Summahalli 1
BP Green
Ma20:00-21:30Tiistilän koulu
Ke15:45-17:00Summahalli 2
To19:30-20:45Summahalli 3
B-tytöt 
Ma19:30-22:00Summahalli 1
Ti19:00-21:30Tiistilän koulu
Ke18:15-20:45Summahalli 1
Pe18:15-20:45Summahalli 2
BT Green
Ma17:00-18:30Kuitinmäen koulu
Ke18:15-19:15Summahalli 2
To20:00-21:30Matinlahden koulu
C-pojat
Ma15:45-19:30Summahalli 1
Ti19:00-21:30Tapiolan koulu
To18:15-20:45Summahalli 2
19:30-20:45Summahalli 3
Pe15:45-19:30Summahalli 3
C-tytöt
Ti15:45-18:30Summahalli 1
Ke18:15-20:45Summahalli 3
To19:00-21:30Tapiolan koulu
Pe18:00-20:00Tiistilän koulu
C-tytöt Green
Ma19:00-20:15Pohjois-Tapiolan koulu
Ke17:00-18:15Summahalli 2
To18:30-20:00Matinlahden koulu
Pojat-05
Ma17:00-18:30Summahalli 2
Ti17:00-19:00Tapiolan koulu
To15:45-17:00Summahalli 2 ja 3
17:00-18:15Summahalli 3
La13:00-14:15Summahalli 3
Pojat-06
Ma16:30-19:00Pohjois-Tapiolan koulu
Ke17:00-18:15Summahalli 1
To15:45-17:00Summahalli 2 ja 3
17:00-18:15Summahalli 3
La11:00-13:00Summahalli 3
Tytöt-05
Ma15:45-17:15Summahalli 3
To19:15-20:15Opinmäen koulu
Pe16:15-17:30Opinmäen koulu
Su13:00-15:00Pohjois-Tapiolan koulu
Tytöt-06
Ti18:00-20:00Martinkallion koulu
To16:00-19:00Mankkaan koulu
Pe18:00-19:30Pohjois-Tapiolan koulu
Su15:00-17:00Summahalli 2
Pojat-07
Ma17:15-18:30Summahalli 3
To18:15-19:15Opinmäen koulu
Pe17:30-18:45Opinmäen koulu
Su10:00-13:00Pohjois-Tapiolan koulu
Tytöt-07
Ke17:00-20:00Ymmerstan koulu
Pe16:30-18:00Pohjois-Tapiolan koulu
Su12:00-15:00Summahalli 2
Pojat-08
Ma18:30-19:15Summahalli 3
To17:00-18:00Tapiolan koulu
La14:15-15:15Summahalli 3
Tytöt-08/09
Ma18:00-20:00Tähtiniityn koulu
To18:00-19:00Tapiolan koulu
Su14:00-14:45Summahalli 3
Pojat-09
Ti18:15-19:00Summahalli 3
La15:15-16:00Summahalli 3
Tytöt-10/11
Ke17:30-18:30Tähtiniityn koulu
Su14:45-15:30Summahalli 3
Pojat-10/11
Ti17:30-18:15Summahalli 3
La11:00-12:00Pohjois-Tapiolan koulu
Unified
Ti18:15-19:15Summahalli 2
Su15:00-16:15Pohjois-Tapiolan koulu
Liikuntaleikkikoulu
Ti16:30-17:15Westendinpuiston koulu
Ti17:15-18:00Westendinpuiston koulu
Ti18:00-18:45Westendinpuiston koulu
Ke17:15-18:00Laajalahden koulu
Ke18:05-18:50Laajalahden koulu
Taaperoklubi 
La10:00-11:00Pohjois-Tapiolan koulu
KoriJarit / M2D
Ke20:00-21:30Taavinkylän koulu
To20:30-22:00Tapiolan urheiluhalli
Pinja / N2D 
Ke20:45-22:00Summahalli 1
Laho / N2D
Ti19:00-20:00Mankkaanpuron koulu
Vuosirenkaat / N3D 
Ke19:00-20:00Taavinkylän koulu
Honka Minx / N4D
Ti19:45-20:45Summahalli 1
Su17:30-19:15Summahalli 3
Pihkapimut
To18:30-19:30Westendinpuiston koulu
Su16:15-18:00Pohjois-Tapiolan koulu
PK Nila + Honka 20  / M4D 
Ti20:30-22:00Summahalli 2
Kelohalot 
Ke7:00-8:00Summahalli 1
Pe17:15-18:30Summahalli 2
Su19:00-20:30Summahalli 2
Pyörätuoli
Ma18:30-19:30Leppävaaran liikuntahalli
Honkarit
Su19:15-20:30Summahalli 3
Abilar Hunks
Su20:30-21:45Summahalli 3

TAPIOLAN HONKA