Juniorit

Tapiolan Honka 2017-2018
Harjoitusvuorot
(edustusjoukkueet, juniorit ja Hongan aikuisjoukkueet)

Käyttöaika kouluilla:
Syyskausi: 28.8.-8.12.2017
Kevätkausi: 8.1.-4.5.2018.

Vuoroja ei ole:
3.11.-4.11.2017 (Pyhäinpäivä)
5.-6.12.2017 (Itsenäisyyspäivä)
19.2.-23.2.2018 (talviloma)
29.3.-2.4.2018 (pääsiäinen)
30.4-1.5.2018 (Vappu)

Honkahalli on poissa käytöstä:
pe 20.4. - su 22.4.2018 (aluefinaalit)
pe 27.4. - su 29.4.2018 (aluefinaalit)
pe 4.5. - su 6.5.2018 (aluefinaalit)

Pohjois-Tapiolan koulu on poissa käytöstä:
ma 11.9.2017 - ma 2.10.2017 (yo-kirjoitukset)
pe 9.2.2018 - pe 16.2.2018 (yo-kirjoitukset)
pe 9.3.2018 - ti 27.3.2018 (yo-kirjoitukset)
pe 20.4. - su 22.4.2018 (aluefinaalit)
pe 27.4. - su 29.4.2018 (aluefinaalit)
pe 4.5. - su 6.5.2018 (aluefinaalit)

Tapiolan koulu on poissa käytöstä YO-kirjoitusten takia:
ma 11.9.2017 - ma 2.10.2017
pe 9.2.2018 - pe 16.2.2018
pe 9.3.2018 - ti 27.3.2018

HONGAN JOUKKUEIDEN HARJOITUSVUOROT 28.8.2017-8.12.2017 ja 8.1.2018-4.5.2018

JOUKKUE/PVÄKLOPAIKKA
ESPOO UNITED NAISET
Ma9:00-10:00Tapiolan urheiluhalli
18:15-19:30Summahalli 1
Ti16:30-17:45Tapiolan urheiluhalli
Ke9:00-10:00Tapiolan urheiluhalli
To18:30-19:45Summahalli 1
Pe9:00-10:00Tapiolan urheiluhalli
17:30-18:45Summahalli 1
ESPOO UNITED MIEHET
Ma16:45-18:15Summahalli 2
Ti17:45-19:00Tapiolan urheiluhalli
Ke10:00-11:00Tapiolan urheiluhalli
17:00-18:15Tapiolan urheiluhalli
To15:30-16:30Summahalli 1
Pe10:00-11:00Tapiolan urheiluhalli
16:00-17:30Summahalli 1
La12:00-13:00Tapiolan urheiluhalli
A-POJAT
Ma16:00-17:30Tapiolan urheiluhalli
18:15-19:30Summahalli 2
Ti15:45-17:15Summahalli 3
19:15-20:45Summahalli 3
Ke15:45-17:00Summahalli 1 & 2
To16:30-18:30Summahalli 1
Pe18:45-21:15Summahalli 2
AP GREEN
Ma20:45-22:00Summahalli 3
To20:00-21:30Tapiolan koulu
A-TYTÖT
Ma15:30-17:30Summahalli 3
Ti18:15-20:45Summahalli 1
Ke18:15-20:45Tapiolan urheiluhalli
To19:15-20:45Summahalli 3
Pe18:45-21:15Summahalli 1
AT GREEN
Ma19:30-20:45Summahalli 3
Ke19:00-20:15Taavinkylän koulu
To21:00-22:00Summahalli 1
B-POJAT
Ma17:00-20:00Tiistilän koulu
Ti15:45-18:15Summahalli 1
Ke19:30-22:00Summahalli 3
To16:30-18:30TUH
BP GREEN
Ma20:00-21:30Tiistilän koulu
Ti15:45-17:00Summahalli 2
To19:45-21:00Summahalli 1
B-TYTÖT
Ma15:45-18:15Summahalli 1
Ke19:30-22:00Summahalli 1
To18:00-20:00Opinmäki
Pe18:45-21:15Summahalli 3
BT GREEN
Ma19:30-20:45Summahalli 3
Ke20:15-21:30Taavinkylän koulu
Pe19:00-20:00Tiistilän koulu
C-POJAT
Ma17:00-21:30Kuitinmäen koulu
Ti17:00-20:45Tapiolan koulu
Ke17:00-19:30Summahalli 1
To15:45-18:15Summahalli 2
15:45-17:00Summahalli 3
C-TYTÖT
Ti19:00-21:30Tiistilän koulu
Ke19:00-21:00Summahalli 2
To18:15-20:45Summahalli 2
Pe16:30-19:30Pohjois-Tapiolan koulu
C-TYTÖT HAASTAJAT
Ma19:30-20:45Summahalli 2
Ti19:00-20:30Päivänkehrän koulu
Pe18:00-19:00Tiistilän koulu
POJAT 06
Ma19:30-20:45Summahalli 1
Ke15:45-18:15Summahalli 3
17:00-18:00Summahalli 2
To16:30-19:00Mankkaan koulu
La10:00-13:30Pohjois-Tapiolan koulu
TYTÖT 06
Ti19:15-20:30Summahalli 2
To18:00-20:00Kuitinmäen koulu
Pe16:15-17:30Summahalli 2
16:15-18:45Summahalli 3
Su10:00-13:30Pohjois-Tapiolan koulu
POJAT 07
Ma17:00-19:00Pohjois-Tapiolan koulu
Ke15:45-18:15Summahalli 3
17:00-18:00Summahalli 2
Pe16:00-17:30Opinmäki
La14:00-17:30Summahalli 3
TYTÖT 07
Ti17:00-18:15Summahalli 2
Ke17:00-19:00Päivänkehrän koulu
Pe16:15-17:30Summahalli 2
16:15-18:45Summahalli 3
Su13:00-16:30Summahalli 2
POJAT 08
Ma19:00-20:15Pohjois-Tapiolan koulu
Ke18:15-19:30Summahalli 3
La11:00-14:00Summahalli 3
TYTÖT 08
Ma17:45-19:00Tähtiniityn koulu
To17:00-18:15Summahalli 3
Su13:00-16:00Summahalli 3
POJAT 09
Ma17:30-18:30Summahalli 3
(To14:45-15:45Summahalli 3)
To18:00-19:00Päivänkehrän koulu
La13:00-14:00Päivänkehrän koulu
TYTÖT 09
Ma18:30-19:30Summahalli 3
(To14:45-15:45Summahalli 3)
To17:00-18:00Päivänkehrän koulu
Su10:00-11:00Päivänkehrän koulu
POJAT 10
Ke18:00-19:00Summahalli 2
Su11:00-12:00Päivänkehrän koulu
TYTÖT 10
Ti18:15-19:15Summahalli 3
Su12:00-13:00Päivänkehrän koulu
POJAT 11/12
To18:15-19:15Summahalli 3
La15:00-16:00Päivänkehrän koulu
TYTÖT 11/12
Ti17:15-18:15Summahalli 3
La14:00-15:00Päivänkehrän koulu
UNIFIED
Ti18:15-19:15Summahalli 2
Su13:30-14:45Pohjois-Tapiolan koulu
LIIKUNTALEIKKIKOULU
Ke17:15-18:00Laajalahden koulu
18:05-18:50Laajalahden koulu
To17:00-17:45Westendinpuiston koulu
17:45-18:30Westendinpuiston koulu
18:30-19:15Westendinpuiston koulu
TAAPEROKLUBI
La10:00-11:00Tähtiniityn koulu
KORIJARIT
Ma20:15-21:30Pohjois-Tapiolan koulu
Ke20:45-22:00Tapiolan urheiluhalli
PINJA
To20:45-22:00Summahalli 3
LAHO
Ke19:30-20:30Mankkaanpuron koulu
HONKA MINX
Ti20:30-21:45Summahalli 2
To18:45-20:00Tapiolan koulu
Su16:30-18:15Summahalli 2
PIHKAPIMUT
Ti20:30-21:30Päivänkehrän koulu
Su14:45-16:30Pohjois-Tapiolan koulu
PK NILA & HONKA 20
Ti20:45-22:00Summahalli 1
KELOHALOT
Ke7:00-8:00Summahalli 1
Pe17:30-18:45Summahalli 2
Su19:15-20:45Summahalli 2
PYÖRÄTUOLIKORIS
Ti17:30-18:30Leppävaaran liikuntahalli
HONKARIT
Su19:00-20:15Summahalli 3
ABILAR HUNKS
Su20:15-21:30Summahalli 3

TAPIOLAN HONKA